Nieje optochhalindeiling

Beste Vastelaovesvierders, bouwers en stallers!

De Optochhal steit vol met wages en materiale. Móch geej iets wille weite euver bouwe stalle of materiale aanlevere, neem dan kontak op met

Marcel Coenders: 077-3874429 / 06-21593497  : m.coenders@ziggo.nl

en/of
Geert Bongaerts: 077-3736684 / 06-21928214  :g.bongaerts@home.nl.

De nieje indeiling van de Optochhal zal in oktober 2015 bekindgemak waere:

Paort 1 Friemelaers
Paort 2 Sjonge Jonge
Paort 3 Geit Neet, Besteit Neet
Paort 4 Splinterkers
Paort 5 Tiëd Zat
Paort 6 Neet Näöle
Paort 7 Jocus Toekoms
Paort 8 Groët Venlo
Paort 9 Oeles
Paort 10 Oeles
Paort 11 Oeles
Paort 12 Belhamels
Paort 13 Wortelepin / Hitzacker Büben
Paort 14 Wortelepin / de 11e man
Paort 15 Wortelepin / ’t Kump Wal

Names ’t bestuur van de Stichting Optochhal

Rien Meijer.

Liës van bouwgroepe en contactpersoëne:

1. Jeugdcarnaval Belfeld Ron Gitmans r.gitmans@gmx.de
2. ’t Kump Wal Sven van den Ham van_den_ham@hotmail.com
3. Sjonge Jonge Gé Nooten Ge_nooten23@hotmail.com  06-34485332
4. De Fiemelaers Gé Korsten p.g.korsten@home.nl 06-41729164
5. Geit neet Besteit neet Erik Boom erik.boom@geodis.com 06-51260237
6. De Splinterkes Rick Meelkop info@splinterkes.nl 077-3515807
7. Hitzacker B’bn Joop Arts jooparts@ziggo.nl 077-3828436
8. Hitzacker B’bn Wil Coopmans coopm048@planet.nl 077-3829087
9. Tiëd Zat Gerard Wijnen gerardwijnen@home.nl 06-44920212
10. Neet Näöle Marlon van Thulden mvanthulden@hotmail.com 06-29564172
11. Jocus Toekóms Funs Jacobs tk@jocustoekoms.nl  06-12451580
12. Groët Venlo Jeroen van Oorschot jeroenvanoorschot@home.nl 06-33914707
13. D’n 11de Man Noud Janssen janssen.noud@gmail.com
14. Oeles Geert Bongaerts geertbongaerts@home.nl 06-22984862
15. Belhamels John van Wylick johncindyvanwijlick@home.nl 06-20599011
16. Wortelepin Marcel Coenders m.coenders@ziggo.nl 06-21593497